HomeAloesowa Pasta do zębów forever brightAloesowa Pasta do zębów forever bright

Po dzisiaj dzień na naszym świecie istnieją miejsca, gdzie ludzie pucują zęby liśćmi, gałązkami, albo żują nieziemskie owoce.
Np. liście mango mają właściwości wybielające, i opanowują próchnicy jak i płytce nazębnej.
W Afryce czy Azji niepokalani się zęby gałązkami, które w czasie żucia się rozszczepiają porządkując przestrzenie między zębami.
Nasza pasta to zespolenie ziołowe z aloe vera, a zadanie witki pełni propolis.
To interdyscyplinarny środek bakterio i grzybobójczy, a dorzucony do pasty penetruje w powierzchnie między dentystyczne unieszkodliwiając bakterie.
Propolis amortyzuje skutkiem tego stany zapalne dziąseł, czego efektem jest świeży i dorodny dech.
Idealna dla dzieci, poprzez to, iż nie obejmuje fluoru, można ją bezpiecznie podawać najmłodszym latoroślom, a będąc w trasie użyć małą kroplę rozcierając po zębach celem odnowienia jamy oralnej.
pobrane (1)Korzystając z naturalnych antybakteryjnych i uśmierzających cechy miąższu aloesowego, półprodukt ten można z niezwykle dobrymi skutkami spożytkować do produkcji środków dziennej higieny indywidualnej. Forever Living Products proponuje aloesową linię pielęgnacyjną towarów o wysokiej zawartości miąższu Aloe vera. Jest to znakomite rozwikłanie dla wszystkich, którzy dbając o siebie, w głównej mierze wysoko lubią funkcjonowanie materiałów zwykłych.
Gojące działanie miąższu Aloe Vera powoduje złagodzenie stanów łatwopalnych i spowalnia nawracającym infekcjom bakteryjnym czy też grzybiczym. Zwyczajne, bakteriobójcze cechy miąższu aloesowego zostały w Forever Bright do zębów zwielokrotnione przez dodatek propolisu (kitu pszczelego).
Forever bright do zębów jest bardzo wrażliwa dla szkliwa! Miąższ aloesowy, nadzwyczaj mający wpizdu kasy w enzymy, ma naturalne własności polerujące. Nie ma konieczności dopowiadania do tej pasty jakichkolwiek towarów o zanadto opryskliwej konsystencji, podsycających usuwanie nazbieranego osadu zarówno z powierzchni zębów, jak i z przestrzeni pomiędzy stomatologicznych. Składniki miąższu Aloe vera przenikają wszelkie zaułki – nawet w tym miejscu, gdzie nie dochodzi szczoteczka.
Dzięki właściwościom grzybobójczym i bakteriostatycznym miąższu aloesowego – Pasta do zębów skutecznie zwalcza przykry zapach z ust. Pozyskany efekt świeżości utrzymuje się niezwykle szmat czasu.

Cykliczne wykorzystywanie Aloesowej Pasty do zębów dosadnie zacieśnia dziąsła, które stają się urodziwe, czerstwe i mniej plastyczne na urazy, między innymi. za pomocą szczoteczki do zębów względnie hydropulpera. U postaci radów do stanów łatwopalnych kieszonek z grubsza stomatologicznych sytuacja poddaje istotnej poprawie, co może wspomóc leczenie w gabinecie zębowym.

Aloesową Pastą do zębów powinno się myć zęby rano, wieczorem i po każdym posiłku. W celu jak najlepszego użycia dobroczynnych cechy miąższu aloesowego najlepiej jest myć zęby dwukrotnie: raz dla uniewinnienia ich powierzchni z nalotu czy też skażeń i wnet znowu – dla zadbania o dziąsła i przeciwbakteryjną opiekę śluzówek czy też przestrzeni między zębowych. Jeżeli wymuszana jest fluorowa prewencja w przeciwieństwie próchnicza, należy podpowiedzieć się stomatologa w sprawie częstotliwości wykorzystywania fluorowych preparatów zapobiegawczych.

Komentowanie zamknięte.