Homeforever polskaWłożone w 1978 r. w oparciu o kapitał dużo wyższy

Włożone w 1978 r. w oparciu o kapitał dużo wyższy niż marzenia i żmudna praca, Forever Living jest dzisiaj multi-miliardowym przedsiębiorstwem z siedzibą w Scottsdale, w Arizonie, robiącym i wydającym setki produktów dla zdrowia oraz urody. Ludzie tacy jak ty, promują i rozprowadzają też stanowiące dobroczynny nacisk na działanie wyroby, oferując każdemu szansę posiadania swego sklepu i finansowego zabezpieczenia przyszłości, dzięki sprawdzonemu planowi. Forever Living, z ponad 10-oma milionami dystrybutorów w ponad 150 krajach, oferuje ci wyjątkową szansę, by wieść bycie mocniejsze i dużo odpowiednie.
Rex latami szukał sposobu na pokrycie sobie również znajomej rodzinie zdrowia oraz stabilizacji finansowej. W 1978 roku zaprosił 43 kobiety na wczesne spotkanie Forever Living Products w Tempa w Arizonie, podczas którego przedstawił plan, jaki oddał jemu – a pełnym innym – lepsze zdrowie oraz swoboda finansową. Plan marketingowy pokazałeś się bardzo prosty, a efekty na podstawie czystego aloevera aloes forevermiąższu aloesowego zachwycają wszystkich, którzy rozpoczną ich przyjmować.

”Samą z najdłuższych uwag chorób na świecie jest spokojny portfel. Jeżeli chcesz, by ludzi będących było mniej, daj im szansę zyskać na godziwe życie!” – Rex Maughan
Rex Maughan uważa za sobą ponad 40 lat inspirującego liderstwa i dorosłego zarządzania, a znaczniejszą dawka własnego życia poświęcił na działanie drugim w produkcji życiowych zamierzeń. Jako absolwent Szkoły Biznesu Uniwersytetu Stanowego w Arizonie, zbudował grupę międzynarodowych firm, osiągających sukcesy niezależnie od koniunktury gospodarczej. Rex Maughan jest prezesem zarządu Grupy FOREVER, jaka funkcjonuje w częściach takich jak sprzedaż bezpośrednia, uprawy, produkcja, wypoczynek, nieruchomości, gospodarka hodowlana oraz akcję charytatywna. Rex Maughan-President and CEO of Forever Living

Rex Maughan, żonaty z Ruth – są troje dzieci i 12 wnuków, osiągnął duży przypadek w wielu dziedzinach. Jedną z nich jest jego realizacja na wyspach południowego Pacyfiku, gdzie za starania, by ocalić lasy tropikalne przyznano mu tytuł Wielkiego Wodza Tilafaiga.

Kiedy Rex Maughan zaszedłem w młodości Samoa, jego przyczynę przykuła postać pisarza Roberta Louisa Stevensona, a też wyspy dodatkowo ich mieszkańcy wzbudziły w nim wysoki zachwyt. A po latach otworzył na Samoa Fundację, której obiektem było wykonanie muzeum Roberta L. Stevensona oraz ocalenie włożonej w 1890 roku plantacji pisarza w Apia. Obecnie muzeum jest główną atrakcją turystyczną, licznie odwiedzaną jeszcze przez rodzimych mieszkańców oraz wycieczki szkolne. Aby dowiedzieć się więcej o muzeum kliknij tutaj.

Rex Maughan był przez 13 lat wiceprezesem korporacji Del Webb. Jako wiceprezes wykonawczy Del E. Webb Realty and Management Company osiągał wyniki w administrowaniu, wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami przemysłowymi na gruncie całych Okresów Zjednoczonych, o wszystkiej wartości ponad 100 mln $. Pozyskał ośrodki wypoczynkowe nad jeziorami Powell, Mead i Mohave w Arizonie oraz Newadzie, również był ważny za ich zarządzanie i pracę operacyjną.

Jako dyrektor generalny Mayer Central Buiding Corporation, Rex Maughan efektywnie wynajmował, zarządzał i zarządzał nieruchomościami o cen 50 mln $, wśród których były hotele, apartamentowce oraz kompleksy biurowe w Arizonie i Pozostałym Jorku.

Rex Maughan uzyskał dyplom MBA Stanowego Uniwersytetu w Arizonie, gdzie studiował zagadnienia powiązane z: nieruchomościami, podatkami, audytowaniem i fuzjami. Uzyskał także tytuł doktora honoris causa, przyznany mu w przekonaniu dokonań na terytorium działalności biznesowej, wsparcia udzielanego macierzystej uczelni oraz inspirującego zatrudnienia w pomaganie innym.

Rex Maughan opowiada o sobie, że istnieje „mocno pracującym, inteligentnym człowiekiem, który tenże do wszystkiego doszedł, wyznaje jasne wartości i jaki lubi ludzi – zwłaszcza dystrybutorów.” Sukces określa jako: „gotowość, by marzyć, ciężką pracę, solidność i spójność artykułów i usług, brak długów i budowanie zespołu.”

Komentowanie zamknięte.